Авторські права та ліцензування

смотреть новинки кинопроката на нашем сайте

Ліцензійні умови Creative Commons Attribution License International CC-BY гарантують збереження авторського права, а також права журналу «Мовознавство» публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати теоретичних та експериментальних досліджень, а також рецензії наукових видань, які не перебувають на розгляді для опублікування в інших виданнях.

 Редакція журналу «Мовознавство» має право розповсюджувати друковану та електронну версію статті, зокрема розміщувати на офіційному сайті журналу, в електронних базах даних, репозитаріях тощо.

 Автор зберігає за собою право без узгодження з редколегією та засновниками використовувати (повністю або частково) матеріали, опубліковані в журналі «Мовознавство»: а) з освітньою метою; б) для написання власних дисертацій і монографій; в) для підготовки тез, доповідей конференцій, а також презентацій.

Після закінчення терміну затримання електронних копій видання (24 місяці від дати виходу друком та 12 місяців після публікації повнотекстової електронної версії в Архіві) автори мають право розміщувати електронні копії статті (у тому числі кінцеву електронну версію, завантажену з офіційного сайту журналу) на:

  • персональних вебресурсах усіх Авторів (вебсайти, блоги тощо);
  • вебресурсах установ, де працюють Автори (включно з електронними інституційними репозитаріями);
  • некомерційних ресурсах відкритого доступу.

 За згодою автора треті особи мають право поширювати матеріали журналу «Мовознавство» електронним шляхом не раніше ніж за 24 місяці після виходу друком паперової версії журналу або 12 місяців після оприлюднення повнотекстової електронної версії на офіційному сайті.

Поширення копій, знятих із публікацій у журналі «Мовознавство», третіми особами на паперових носіях заборонене. Паперові примірники, що вийшли друком у видавництві, з яким співпрацює редакція журналу «Мовознавство», можуть бути надані за передплатою чи безоплатно (за угодою засновника з відповідною установою) для постійного чи тимчасового користування. Редакція не несе відповідальності за неотримання читачем, установою, організацією замовленого в торговельній мережі чи за передплатою примірника журналу.

Електронне копіювання (фотографування, сканування) з подальшим викладенням у вільний доступ дозволене не раніше ніж за 24 місяці після виходу друком паперової версії відповідного номера журналу або 12 місяців після оприлюднення електронної версії на офіційному сайті. В оголошеннях рекламного характеру (з використанням фото обкладинки) потрібно зазначати адресу сайту журналу «Мовознавство»: https://movoznavstvo.org.ua/

Матеріали сайту не можуть бути відтворені повністю або частково в будь-якій формі (електронній чи друкарській) без попередньої письмової згоди Редакції.

В усіх випадках наявність бібліографічного посилання на статтю або посилання на її електронну копію, що містяться на сайті журналу «Мовознавство», обов’язкова.

 

Спірні питання можна обговорити в електронному листуванні.
Адреса редакції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

список известных личностей и коллекционеры живописи